You are currently viewing Turniej halowy 20.02.2022

Turniej halowy 20.02.2022

Również 20 lutego orlicy starsi LKS Dąb BOSiR Barcin po raz kolejny rywalizowali w turnieju halowym, którego organizatorem był miejscowy KS Jeziorak Żnin.

W zawodach o tytuł najlepszej drużyny walczyło 9 drużyn podzielonych na grupy. Młodzi Dębiarze trafili do grupy B, gdzie w pierwszej fazie gry w systemie ,,każdy z każdym” uzyskali następujące wyniki:

– Dąb Barcin – Goool II Wągrowiec 0:0

– Dąb Barcin – LKS Grochowiska Księże 0:0

– Dąb Barcin – Nasz Dom Racice 2:0.

W fazie finałowej (drugie miejsce w grupie z taką samą ilością 5 punktów jak Goool II Wągrowiec, ale z mniejszą o 2 gole ilością strzelonych bramek), czyli w meczu o 3 miejsce orlicy LKS- u, spotkali się z Unią Wapno, którą pewnie pokonali 4:1, tym samym plasując się na najniższym stopniu podium.

W finale Goool I Wągrowiec po bardzo zaciętym spotkaniu (1:1 w regulaminowym czasie gry) pokonał w rzutach karnych 4:3 swoich kolegów z Goool II Wągrowiec .

Drużyna młodych Dębiarzy po raz kolejny pokazała się z bardzo dobrej strony, za co otrzymała gromkie brawa od licznie przybyłych rodziców.

W przyszłą sobotę tj. 26 lutego w Hali Widowiskowo Sportowej w Barcinie, orlicy starsi rozegrają swój ostatni turniej halowy, którego będą organizatorami. W imprezie ma wziąć udział 7 drużyn rywalizujących ze sobą w systemie „każdy z każdym”.