You are currently viewing Zaproszenie z okazji Dnia Kobiet!

Zaproszenie z okazji Dnia Kobiet!

Pozostając w temacie wczorajszego Dnia Kobiet pragniemy zaprosić wszystkie Panie na spotkanie na Stadionie w Barcinie.

16 marca od 16:45 Dietetycy z Centrum Naturhouse przeprowadzą prelekcję „W zdrowym ciele zdrowy duch – jak dieta wpływa na urodę”. Po niej będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych pomiarów i konsultacji dietetycznych.

Od 19:00 z kolei zapraszamy na spotkanie z Panią Magdaleną Andler – Trenerem Spójnego Wizerunku, która poprowadzi prelekcję „Nie jestem idealna, ale jestem piękna” – czyli słów kilka o samooakceptacji i elementach składowych wizerunku.

W trakcie konkursy dla publiczności 🙂

Informacje i zapisy pod numerem 603 153 154. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji na temat naszych gości:

mgr inż. Magdalena Andler

TRENER SPÓJNEGO WIZERUNKU

MISTRZ W ZAWODZIE WIZAŻYSTA STYLISTA

KOLORYSTKA

PERSONAL SHOPPER

INSTRUKTOR PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

FOTOGRAF

Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami potrafi sprawić, że Twoje codzienne dobieranie garderoby będzie łatwe i intuicyjne, a do tego zgodne z Twoimi potrzebami. Ubrania będą dopasowane do Twojej sylwetki, kolorytu i stylu, który preferujesz. Twój wizerunek będzie harmonijny i spójny, a Ty przestaniesz tracić czas nad zastanawianiem się „co na siebie ubrać”. Od 2007 roku prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, osób publicznych, jak i osób prywatnych. Jej pasją są kolory i ich psychologiczne oddziaływanie na ludzki umysł. Odpowiednio dobrane w naszym ubiorze, wnętrzach i otaczających nas dodatkach mają potężną moc. Cały czas dba o swój rozwój na wielu płaszczyznach m.in. neuropsychologii, czy home stagingu, by jeszcze lepiej wcielać swoją misję w życie.

NATURHOUSE to sieć Centrów Dietetycznych, która oferuje kompleksowe kuracje pomagające zwalczyć nie tylko nadwagę i otyłość, ale również wiele innych problemów związanych z odżywianiem. Stała opieka dietetyka, indywidualny plan żywieniowy i suplementacja oparta na naturalnych ekstraktach to to, co wyróżnia Naturhouse na tle innych gabinetów dietetycznych. Główną ideą, jaka przyświeca kuracjom, jest nauka prawidłowych nawyków żywieniowych, które skutkują zgrabną sylwetką, dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem.