You are currently viewing Rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Podobnie jak w ubiegłym roku Gmina Barcin przystępuje do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Wszyscy możemy się włączyć i zdobywać kilometry dla Barcina. Zasady są bardzo proste – wystarczy pobrać tu aplikację—> https://aktywne.miasta.pl/dolacz-do-rywalizacji

zainstalować ją na swoim smartfonie, wybrać Barcin z listy miast, dla których chcecie zdobywać kilometry i pamiętać o uruchomieniu aplikacji podczas rowerowych przejażdżek. Barcin walczy o punkty dla metropolii Bydgoszcz.

Rywalizacja to szansa na nowe stacje naprawy rowerów – dla najlepszych trzech miast oraz wyróżnienia indywidualne: vouchery w wysokości 1, 1,5 i 2 tys. zł do centrumrowerowe.pl oraz zestawy kosmetyków od Fale Loki Koki. Metropolia Bydgoszcz przygotowała specjalne nagrody dla tych, którzy zdecydują się kręcić właśnie dla niej.

Kilometry w ramach rywalizacji można zdobywać od 1 do 30 czerwca.

Zachęcamy do przerzucenia się na rower choćby na te dni – to nie tylko bardziej ekologiczne (i ekonomiczne!) rozwiązanie, ale też świetny sposób na poprawę sylwetki i humoru.

Jeśli nie lubicie jeździć samemu, 19 czerwca będzie szansa wyjazdu na wspólną rodzinną wycieczkę rowerową – szczegóły wkrótce!