You are currently viewing Podsumowanie półkolonii na basenie.

Podsumowanie półkolonii na basenie.

  • Post author:
  • Post category:Relacje

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych, pora więc na małe podsumowanie.

W pierwszym tygodniu od poniedziałku do piątku trwały u nas półkolonie na basenie. Zajęcia odbywały się codziennie od 9:30 do 15:30. Brało w nich udział 30 osób. Poza opieką i posiłkami zapewniliśmy dzieciom mnóstwo atrakcji i zrobiliśmy wszystko, żeby się u nas dobrze bawiły – poza zajęciami w wodzie, gdzie dzieci oswajały się z wodą i ćwiczyły umiejętności pływackie, budowały okręty z materacy, szukały ukrytego skarbu, brały udział w zabawach i konkursach, były też zabawy rekreacyjno sportowe, a wśród nich zajęcia taneczne, turniej gier planszowych, turniej Fify i Darta, zabawy integracyjne, Wielki turniej sportowy, zimowe kino kolonisty i wiele innych. Tradycyjnie poza zajęciami basenowymi i sportowymi zorganizowaliśmy też dla naszych podopiecznych wycieczkę autokarową.

Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym turnusie półkolonii, a już gościmy u siebie uczestników drugiego turnusu. Życzymy Wam drodzy koloniści wspaniałej zabawy, niezapomnianych przygód i wielu sportowych emocji. Bawcie się dobrze 🙂

Równolegle do pierwszego turnusu półkolonii organizowaliśmy obóz piłkarski w Licheniu Starym. Uczestnicy oprócz intensywnego trenowania mieli też okazję to poznania okolicy podczas pieszych wycieczek. Nie zabrakło też czasu na odrobinę relaksu podczas zajęć wieczornych czy wizyty na przyhotelowym basenie.

Postaraliśmy się też o przygotowanie atrakcji dla dzieci lubiących sportowe animacje – od poniedziałku do piątku na Stadionie Miejskim w godzinach od 14:15 do 17:00 trwały bezpłatne zajęcia, podczas których każdy chętny mógł sprobować swoich sił w rozgrywkach Darta, Fify, ale też w wesołych konkurencjach, zabawach z chustą animacyjną i zabawach integracyjnych.

Przypominamy, że jeszcze jutro i w środę będziemy czekać na Stadionie Miejskim na wszystkich najmłodszych mieszkańców Gminy Barcin, gdzie będziecie mogli wziąć udział w kolejnych sportowych zabawach i animacjach. Zapraszamy na godzinę 14:15. Do zobaczenia!