W sobotę 19 listopada w godzinach 17:00 – 19:30 na krytej pływalni odbędzie się Jesienny Turniej Siatkówki Wodnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Na potrzeby Turnieju wyłączone zostaną trzy tory basenu sportowego. Pozostała część basenu sportowego oraz część rekreacyjna będą w pełni dostępne.
Komunikat basenowy! 19-11-2022 Turniej Siatkówki Wodnej
- Post author:Bosir
- Post published:16 listopada 2022
- Post category:Aktualności