Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ze względu na codzienny pęd życia z reguły brakuje nam czasu na wybranie idealnego prezentu. Zdarza się też, że najzwyczajniej w świecie nie mamy pomysłu, czym obdarować drugą osobę. 

W związku z tym wychodzimy naprzeciw z rozwiązaniem – wręcz swoim bliskim karnet na naszą pływalnię! To doskonały wybór, dzięki któremu z pewnością spełnisz oczekiwania drugiej osoby, a przy tym zaoszczędzisz trochę czasu na szukaniu odpowiednich podarunków. Masz w rodzinie kogoś, kto kocha sport i nie zapomina o nim w swoim życiu? Dla takiej osoby karnet będzie doskonałym prezentem, a Ty zapomnisz o zmartwieniach dotyczących tego, czy upominek będzie trafiony!

Zachęcamy do nabycia karnetu w kasie naszej pływalni, dzięki niemu obdarowana osoba skorzysta ze wszystkich atrakcji na naszym obiekcie w tym ze strefy saun. U Nas same bonusy! 

Chciałbyś nabyć karnet za 50 zł? Proszę bardzo, już na start masz na nim 5 zł gratis! Im większa kwota zakupu, tym większy bonus od Nas! Karnet za 500 zł? To aż 650 zł do wykorzystania!

Zachęcamy gorąco do nabywania naszych karnetów!