You are currently viewing 13 listopada ostatni mecz ligowy  2011/12

13 listopada ostatni mecz ligowy 2011/12

  • Post author:
  • Post category:Młodzik

13 listopada w Barcinie swój ostatni mecz ligowy rundy jesiennej rozegrali chłopcy z rocznika 2011/12. Rywalem młodych Dębiarzy był lider rozgrywek – inowrocławska AP Reissa.
Ustalony w szatni plan początkowo był realizowany wzorowo, ponieważ miejscowi od początku narzucili swój styl gry, kreując kilka akcji bramkowych i po jednej z nich wyszli na prowadzenie. Niestety, niska skuteczność w finalizacji dogodnych sytuacji w polu karnym rywali oraz brak koncentracji w końcówce pierwszej części meczu doprowadziły do straty gola. Największe zagrożenie pod bramką młodych Dębiarzy Goście stwarzali w stałych fragmentach gry. W 53 minucie spotkania, po zamieszaniu w polu karnym, Goście strzelili drugiego gola. Jak się później okazało, było to trafienie zwycięskie. Niemniej jednak cały nasz zespół zasłużył na duże słowa uznania za dobrą zespołową grę w II lidze wojewódzkiej i zajęcie 6 miejsca w tabeli.
Młodzicy młodsi w 14 meczach wywalczyli 17 punktów (7 porażek, 5 zwycięstw i 2 remisy), co stanowi dobry wynik, dający utrzymanie w II lidze wojewódzkiej, chociaż zarówno Zawodnicy jak i Trener czują niedosyt spowodowany małą ilością zdobytych punktów w stosunku do dobrej gry w większości meczów.