You are currently viewing Zaproszenie na babskie spotkanie przy kawie.

Zaproszenie na babskie spotkanie przy kawie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pod koniec stycznia po raz kolejny zaprosimy Mieszkanki Gminy Barcin na bezpłatne babskie spotkanie przy kawie. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych spotkań, nie zabraknie ciekawych prelegentów.

Pierwszą prelekcję „Kolor ma moc!” poprowadzi znana już z poprzednich spotkań Magdalena Andler. Pani Magda może się pochwalić szerokim wachlarzem zagadnień, w których jest prawdziwym ekspertem – jest trenerem spójnego wizerunku, mistrzem w zawodzie wizażysta stylista, kolorystką, personal shopper, szkoleniowcem i fotografem. Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami potrafi sprawić, że codzienne komponowanie wizerunku staje się łatwe, intuicyjne i spójne z potrzebami, a garderoba dopasowana do sylwetki, kolorytu i preferowanego stylu a także aktywności wykonywanych w ciągu doby. Jej holistyczne podejście bazuje na nauce samoakceptacji i poznawaniu własnego ciała.

Od 2007 roku prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, osób publicznych, jak i osób prywatnych. Jej pasją są kolory i ich psychologiczne oddziaływanie na ludzki umysł, uczy jak świadomie ich używać, by uzyskać zamierzone efekty zarówno w ubiorze, jak i we wnętrzach. Cały czas dba o swój rozwój na wielu płaszczyznach m.in. neuropsychologii czy home stagingu, by jeszcze lepiej wcielać swoją misję w życie.

Pani Magda ma swój udział w dwóch książkach- „Diamenty kobiecego biznesu-kobiety, które zmieniają świat” pod red. Ilony Adamskiej oraz „Home staging” Martyny Szczawińskiej.

W 2020 r. odebrała statuetkę LWICY BIZNESU- wygrana największą ilością głosów w plebiscycie organizowanym przez magazyn LAW BUISNESS QUALITY.

Drugą prelekcję „Kolorowa pasja” poprowadzi Bogna Maawio – z MAAWIO – biżuteria Hand Made. Pani Bogna zajmuje się tworzeniem biżuterii z wykorzystaniem techniki sutasz i naturalnych kamieni. Podczas spotkania opowie jak powstaje biżuteria autorska, jak dobierać kolory tworząc biżuterię, jak oddziaływają na nas kamienie wykorzystywane w biżuterii, jak dobrać biżuterię odpowiednią dla nas. Podpowie tez, czy każdy może tworzyć biżuterię hand made. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia prac Pani Bogny.

Zapraszamy we wtorek 24 stycznia w godzinach 18:00 – 20:00. Do zobaczenia!