You are currently viewing Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

Niedzielny rajd rowerowy – czysta przyjemność! 🌞🌳 

W niedzielę 18 czerwca, BOSiR zorganizował wspaniałą rodzinną wycieczkę rowerową. Przez malownicze Stare Miasto w Barcinie ruszyło blisko 30 pasjonatów dwóch kółek. 🚲🚲

Trasa prowadziła nas przez urokliwą Józefinkę, gdzie skierowaliśmy się do przepięknego Pałacu w Lubostroniu. 🏰 Dzięki współpracy z Pałacem mieliśmy niezwykłą okazję, aby przewodnik opowiedział nam fascynującą historię tego miejsca. Było to niezapomniane przeżycie! 😍

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu Oli i Maciejowi Strzemkowskim, właścicielom firmy Kliff oraz Fundacji SODA za pyszne poczęstunki, w tym lody, ciasto i różnorodne napoje. 🍦🍰🥤 Wasza hojność sprawiła, że mieliśmy dodatkową słodką przyjemność podczas naszego rajdu!

Po krótkim odpoczynku ruszyliśmy dalej, przemierzając urokliwe tereny Kani i Złotowa. 🌳🚴‍♀️ Cieszyliśmy się pięknymi krajobrazami i jednoczyliśmy się w pasji do rowerowej przygody.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą niedzielną przygodę! Wasza obecność uczyniła to wydarzenie niezapomnianym. 🎉✨ Trzymajcie ręce na pulsie, ponieważ już teraz planujemy kolejne pasjonujące aktywności dla wszystkich rowerowych entuzjastów! Następny wyjazd zaplanowaliśmy na 16 lipca – tym razem jedziemy do Wenecji.

#RajdRowerowy #BOSiR #Lubostron #Kliff #FundacjaSODA #PrzygodaNaDwóchKółkach