You are currently viewing Relacja – Dzień Kobiet 16.03.2022

Relacja – Dzień Kobiet 16.03.2022

  • Post author:
  • Post category:Relacje

Spotkanie w kobiecym stylu na barcińskim stadionie.

16 marca na sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego w Barcinie gościliśmy Panią Gracjanę Domalską- dietetyka NaturHouse Inowrocław– Dietetyk i Panią Magdalenę Andler – Trenera Spójnego Wizerunku z Atelier Wizerunku Magdaleny Andler AWMA.

Panie w ciekawy, przystępny sposób wprowadziły nas w tajniki wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania i troszczenia się o samą siebie.

Pani Gracjana poprowadziła prelekcję „W zdrowym ciele zdrowy duch – jak dieta wpływa na urodę”. Opowiedziała, jakie produkty wybierać, jakich unikać, jak układać swój jadłospis, by nie tylko cieszyć się dobrym zdrowiem, ale też piękną skórą, włosami i paznokciami.

Pani Magda z kolei podpowiedziała w jaki sposób zaprzyjaźnić się z samą sobą – jak się zaakceptować i polubić. W prelekcji „Nie jestem idealna, ale jestem piękna” podzieliła się wskazówkami, jak budować poczucie własnej wartości i zmienić sposób myślenia o sobie. Opowiedziała też, jak dobierać kolory i jak kompletować swoją garderobę.

Podczas 3,5 godzinnego spotkania pełnego wiedzy i dobrego humoru Panie mogły oderwać się od codziennych obowiązków i w miłej atmosferze spokojnie wypić ciepłą kawę Zadbaliśmy też o smaczny i zdrowy poczęstunek. Wśród Pań, które zdecydowały się spędzić z nami to popołudnie rozlosowaliśmy nagrody niespodzianki – kosmetyki, vouchery na aerobik i na krytą pływalnię.

Upominki dla uczestniczek przygotowały też Panie Gracjana i Magda.

Wszystkim, których mieliśmy szansę wczoraj gościć bardzo dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie, a Pani Gracjanie i Pani Magdzie dziękujemy za życzliwość, zaangażowanie i pomoc w organizacji wczorajszego przedsięwzięcia. Dzięki Wam był to wspaniały wieczór pełen niezapomnianych emocji i wrażeń.