You are currently viewing Nowe godziny zajęć fitness na Stadionie

Nowe godziny zajęć fitness na Stadionie

Body Shape to zajęcia, które wpływają na wyrzeźbienie całego ciała. Oprócz wizualnych zmian w wyglądzie sylwetki, ćwiczenia gwarantują poprawę samopoczucia i dają zastrzyk energii. Poprowadzi je dla Was Marlena Grządziela.

Nowością, na którą chcielibyśmy Was zaprosić są zajęcia Cardio Drumming. Zajęcia dla każdego, pełne energii i świetnych rytmów pozwolą przepędzić jesienną chandrę. Trening łączy w sobie elementy cardio, rozciągania, jogi i pilatesu. Będzie świetną propozycją, jeśli chcecie dopiero rozpocząć swoją przygodę z fitnessem. My nie możemy się doczekać!

Fitness senior to zajęcia nieco spokojniejsze, poprowadzi je dobrze wszystkim znana Małgorzata Hulisz – Spychalska.

Również zajęć zdrowy kręgosłup prowadzonych przez Beatę Kłosińską nie musimy nikomu przedstawiać. Musimy Wam zdradzić, że Pani Beata mimo, że jest bardzo zajęta i zawodowo na nudę nie narzeka robiła wszystko, żeby wcisnąć nas w swój grafik. Bardzo się cieszymy, że się udało!

Zajęcia Dance Fit zaplanowane na czwartki to połączenie ćwiczeń fitness i elementów tańca. Prowadzić je będzie Bogusia Lewandowska, wulkan energii! Na pewno nie będziecie się nudzić.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Jesteśmy jednak otwarci na Wasze propozycje i pomysły. Jeśli znacie świetnego instruktora, albo marzycie o jakichś zajęciach w Barcinie, dajcie znać. Będziemy się starać brać wszystkie Wasze głosy pod uwagę.

Po weekendzie opowiemy Wam o reszcie naszych pomysłów na tegoroczne fitnessy, śledźcie naszą stronę, bo będzie jeszcze kilka niespodzianek.

 

Uwaga! Zmieniła się godzina zajęć zdrowy kręgosłup. Na prośbę uczestniczek, przesunęliśmy zajęcia na 17:30. Zapraszamy!

 

PONIEDZIAŁEK

20:00 – 21:00

BODY SHAPE

 

WTOREK

18:00 – 19:00

FITNESS SENIOR

WTOREK

19:15 – 20:15

CARDIO DRUMMING

 

ŚRODA

17:30 – 18:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP

ŚRODA

20:00 – 21:00

BODY SHAPE

 

CZWARTEK

18:30 – 19:30

DANCE FIT

 

ZAPRASZAMY OD 1 PAŹDZIERNIKA

ZAPISY W DNIU ZAJĘĆ POD NUMEREM 603 153 154