15 maja odbył się kolejny turniej Orlika Młodszego. Podopieczni trenerów Marcina Tarnowskiego i Denisa Goździka, wyjechali do Kruszwicy. Zawody odbyły się w przyjaznej atmosferze oraz na wysokim poziomie piłkarskim jak na wiek naszych piłkarzy. Drużyny, które brały udział to: Gopło Kruszwica, Pogoń Mogilno, Mały Piłkarz Inowrocław, Lks Dąb BOSiR Barcin.
Kolejny turniej Orlika Młodszego 15.05.2022
- Post author:Bosir
- Post published:21 maja 2022
- Post category:Orlik Młodszy



