BASEN

ATRAKCJE

Serdecznie zapraszamy na Krytą Pływalnię w Barcinie

Czeka tu na Was wiele atrakcji i pozytywnych doznań.

Nasza pływalnia jest miejscem idealnym zarówno do wypoczynku w gronie najbliższych jak i indywidualnie. Mamy też świetne warunki do treningu i organizacji zawodów sportowych. Pływalnia jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – do ich dyspozycji mamy specjalną szatnię.

REKREACJA

Jest doskonałym miejscem do nauki pływania. Zamontowane w niecce atrakcje – wodne kaskady i gejzery – pozwalają doświadczyć hydromasażu, przyjemnie masują kręgosłup, pozwolą Państwu zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, wysiłku fizycznym lub treningu i pozytywnie wpłyną na Państwa samopoczucie. Są świetną propozycją jeśli szukacie pomysłu spędzenia czasu z rodziną i znajomymi. 
Brodzik to najbezpieczniejsze miejsce dla najmłodszych dzieci i dlatego stanowi on idealne miejsce do wodnych gier i zabaw dla wszystkich milusińskich. 

JACUZZI

Jacuzzi jest formą masażu wodnego. Ma właściwości relaksujące, działa odprężająco i rozluźniająco. Kąpiel w jacuzzi minimalnie podnosi ciepłotę ciała, przez co przyśpiesza przemianę materii. Jacuzzi nie tylko relaksuje, ale ma też właściwości prozdrowotne.

SAUNY

To miejsce, w którym można nie tylko się odprężyć i zapomnieć o trudach i problemach, z którymi przychodzi się nam mierzyć, ale także doskonały wybór, jeśli chodzi o kwestie związane z zyskaniem energii do działania i zdrowiem.