You are currently viewing 6 urodziny Stadionu!

6 urodziny Stadionu!

W najbliższą niedzielę, 17 października mija 6 lat od uroczystego otwarcia Stadionu Miejskiego w Barcinie.

Z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Będziemy świętować cały tydzień!

W dniach 18-21 października bilety na zajęcia Cardio Drumming, Zdrowy kręgosłup i  Fitness senior zakupicie z 50% upustem!

Przez cały tydzień w holu Stadionu funkcjonować będzie Darmowa Fotobudka. Zapraszamy serdecznie! Udostępnimy Wam ściankę i mnóóóóstwo przebrań. Jesteśmy pewni, że będzie zabawnie i mamy nadzieję, że zechcecie przekonać się sami 

W piątek 22 października od godziny 17:00 zaprosimy Was na spotkanie z Dietetykami z NaturHouse. Panie opowiedzą o tym, jak to, co jemy jest ważne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, podpowiedzą, jak zmienić swoją codzienną dietę, by nie tylko dobrze wyglądać, ale też dobrze się czuć. Będziecie mogli skorzystać z darmowych konsultacji i pomiarów. Dzięki specjalistycznemu analizatorowi sprawdzicie nie tylko swoją wagę, ale też kondycję całego organizmu, więc jest to propozycja dla każdego – i dla starszych i dla młodszych. Zachęcamy szczególnie naszych sportowców – taka konsultacja może być ciekawa również dla Was! Nie zabraknie pysznego, zdrowego poczęstunku. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem 603 153 154.

Z kolei w sobotę 23 października wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w bezpłatnych Turniejach Fify i Darta. Szczegóły po weekendzie, a już teraz zapraszamy wszystkich bardzo gorąco!