You are currently viewing Turniej Mak Marketing Junior Tour w bilardzie- 05-12-2021

Turniej Mak Marketing Junior Tour w bilardzie- 05-12-2021

5 grudnia w Łodzi odbył się ostatni w tym roku turniej Mak Marketing Junior Tour w bilardzie. W zawodach wzięło udział 6 zawodników BOSiR Bila Piechcin: Klaudia Pietruszewska, Nadia Lewandowska, Julia Nowacka, Mateusz Brejski, Kacper Brejski i Dominik Wojciechowski.

Dziewczęta grały w odmianę 9 bil. Julia Nowacka zajęła piąte miejsce, a Nadia Lewandowska była dziewiąta. Chłopcy grali w odmianę 14/1. Dominik Wojciechowski zajął piąte miejsce.

W klasyfikacji generalnej po rozegraniu ostatniego turnieju w kategorii dziewcząt Julia Nowacka zajęła ostatecznie piąte miejsce. W klasyfikacji juniorów młodszych Dominik Wojciechowski zajął czwarte miejsce a Kacper Brejski miejsce szóste. Wymieniona trójka zawodników ma już zapewniony udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników oraz Instruktorów Liliany i Jakuba Wojciechowskich!