Stadion Piechcin

Atrakcje

 

Zachęcamy do skorzystania z atrakcji i form spędzania czasu wolnego, które oferuje Stadion w Piechcinie.
Obiekt jest przystosowany to treningu i organizacji spotkań piłkarskich. Główny punkt stadionu stanowi boisko piłkarskie z naturalną nawierzchnią o wymiarach 105 x 68 metrów, które otacza bieżnia z nawierzchnią żużlową oraz funkcjonalny budynek zaplecza sportowego, który niedawno przeszedł gruntowny remont.
Na stadionie odbywają się treningi oraz mecze drużyn młodzików, trampkarzy i seniorów BOSiR/Zagłębie Piechcin.

Pełnowymiarowe boisko piłkarskie

 

Boisko z naturalną nawierzchnią spełnia wymogi regulaminowe rozgrywek PZPN. Oprócz standardowych bramek o wymiarach 7,32 x 2,44 metra, na wyposażeniu znajdują się także dwie przenośnie bramki o wymiarach 5 x 2 metra, które pozwalają na urozmaicenie zajęć treningowych oraz organizację meczów mistrzowskich młodszych kategorii wiekowych.

stadion

Oferta dla dzieci

 

Na terenie obiektu odbywają się treningi dwóch młodzieżowych zespołów piłkarskich: młodzików oraz trampkarzy BOSiR/Zagłębie Piechcin. Obydwa zespoły występują w regionalnych klasach rozgrywkowych K-PZPN. Opiekunem drużyny młodzików jest Jakub Wojciechowski, zaś trampkarzy Jakub Juszczyk. Zajęcia zespołu młodzików odbywają się we wtorki o godzinie 15:00 oraz w środy o godzinie 16:00. Natomiast treningi trampkarzy prowadzone są we wtorki o godzinie 17:30 oraz w piątki o godzinie 15:30.

stadion

Oferta dla dorosłych

 

Oprócz młodzieżowych zespołów BOSiR/Zagłębie Piechcin, na terenie obiektu odbywają się treningi i mecze drużyny seniorów. Aktualnie zespół ten występuje w klasie A K-PZPN – grupa Bydgoszcz II. Opiekunem drużyny jest Piotr Marcisz, zaś treningi prowadzone są w poniedziałki, środy i czwartki o godzinie 18:00.

stadion

Terminarz

 

Płyta główna

Log in