You are currently viewing Relacja – młodzicy, orlicy starsi 02.04.2022

Relacja – młodzicy, orlicy starsi 02.04.2022

W pierwszą sobotę kwietnia na stadionie miejskim w Barcinie Młodzicy LKS Dąb BOSiR Barcin rozegrali swój 3 mecz rundy wiosennej. Rywalem naszych piłkarzy był zespół Goplanii Inowrocław.

Mimo kiepskiej pierwszej połowy meczu (0:2 po 30 minutach), gospodarzom udało się bardzo szybko odwrócić losy spotkania (2:2 w 36 minucie).

Godnym pochwały jest fakt, że po słabszej pierwszej części meczu oraz stracie dwóch goli, zespół po przerwie zagrał bardzo dobrze potrafiąc w pełni zdominować rywala i przede wszystkim szybko odrobić dwie stracone bramki. Brawo! Kolejna wartościowa lekcja za nami.

Warto nadmienić, że od początku rundy wiosennej zespół Młodzików został mocno osłabiony absencją kapitana Antoniego Woźniaka, który w ostatnim turnieju halowym w Kruszwicy doznał poważnej kontuzji i przez minimum 6 tygodni będzie musiał odpoczywać od uprawiania sportu. Naszemu liderowi życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia i oczywiście z niecierpliwością czekamy na powrót do drużyny.

Trzymaj się Antek. Jesteśmy z Tobą….

Również 2 kwietnia w Kcyni swój pierwszy turniej rundy wiosennej rozegrali chłopcy z rocznika 2011. Rywalem orlików starszych poza gospodarzami był zespół Noteci Inowrocław.

W obu spotkaniach nasi zawodnicy okazali się lepsi ogrywając swoich rywali:

– LKS Dąb BOSiR Barcin vs Orzeł Kcynia 2:0

– LKS Dąb BOSiR Barcin vs Noteć Inowrocław 4:2.

Cały zespół zaprezentował się po dłuższej przerwie od rozgrywek ligowych bardzo pozytywnie mimo mocnych rywali, a dobrze przepracowany okres zimowych miał decydujący wpływ na aktualną dyspozycję naszych piłkarzy.

W najbliższą sobotę – 9 kwietnia – Orlicy starsi będą gospodarzami turnieju na orliku przy basenie. Start o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy!