Aktualności

1 czerwca rusza Stanica w Barcinie!

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od dnia dzisiejszego Stanica w Barcinie czynna będzie od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. spieszy donieść, że od 1 czerwca możliwe będzie wypożyczenie sprzętów wodnych oraz rowerów szosowych ze Stanicy przy ul. Wyzwolenia 16. W dni powszednie będziemy czekać na Państwa w godzinach od 10:00 do 20:00, w weekendy i Święta od 10:00 do 20:00.

Rezerwacji sprzętu można dokonywać telefonicznie pod numerem 784 178 170. Do Państwa dyspozycji oddajemy: 8 rowerów wodnych, 14 kajaków, 13 rowerów szosowych, 2 gokarty i 2 riksze rowerowe. Ponadto dysponujemy kamizelkami asekuracyjnymi, kamizelkami odblaskowymi na rower, kaskami rowerowymi, fotelikami rowerowymi, przyczepkami rowerowymi, koszami na bagażnik i na kierownicę. Posiadamy również dwie przyczepki rowerowe dla dzieci oraz dwie torby do przewożenia kota lub psa J

Od tego sezonu część rowerów szosowych i akcesoriów dodatkowych będzie można wypożyczyć również w budynku Stadionu Miejskiego w Barcinie przy ul. Jakuba Wojciechowskiego 10. Stadion pracuje w dni powszednie w godzinach od 8:15 do 21:15, w soboty od 9:00 do 21:00. Rezerwacji można dokonać pod numerem 603 153 154.

Sprzęt udostępniany jest po zapoznaniu się i akceptacji regulaminu, wypisaniu stosownego oświadczenia oraz wpłaceniu kaucji wysokości 30 zł.

Nasi pracownicy od kilku dni przygotowują i porządkują po zimie sprzęt i pomieszczenia na Stanicy tak, by w dniu uruchomienia czekać na Was w pełnej gotowości. Za sprawą pracowników WODBARu wypiękniał również teren zielony wokół Stanicy.

Wszystko wskazuje na to, że pogoda dopisze, zatem zapraszamy serdecznie i zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Do zobaczenia nad Notecią!

Log in