Aktualności

Start "pupili" w Lidze Bilardowej!

Dnia 29.02.2020 roku w Janowcu Wielkopolskim odbył się pierwszy turniej w kategorii wiekowej "pupili" w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Bilardowej. Na starcie stanęło łącznie 39 zawodniczek i zawodników z pięciu klubów. BOSiR Bila Piechcin reprezentowali - Klaudia Pietruszewska, Otylia Basińska, Nadia Brywczyńska, Oliwia Jędrzejczak, Filip Józefowicz, Mikołaj Popielarz, Adam Woźniak, Michał Kotlarek, Mateusz Brejski, Mateusz Wiertel oraz Kacper Brejski. Spośród wymienionych najlepiej spisała się Otylia Basińska, która wywalczyła ostatecznie trzecie miejsce. Piąta lokata przypadła Kacprowi Brejskiemu, dziewiąte miejsce zajęli - Klaudia Pietruszewska, Nadia Brywczyńska, Adam Woźniak oraz Mikołaj Popielarz. Trener zespołu - Jakub Wojciechowski po turnieju - ".. dziękuję wszystkim moim zawodnikom za wspaniałą postawę. Gratuluję i czekam na następny start!".