Aktualności

Triumf Dominika Wojciechowskiego!

Dnia 26.10.2019 roku w Janowcu Wielkopolskim odbył się ostatni turniej w ramach Wojewódzkiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej. Na starcie imprezy wystartowało łącznie 31 zawodników z pięciu klubów. Tego dnia grano w odmianę 8 bil. Najlepszy wśród chłopców okazał się Dominik Wojciechowski, który wygrał wszystkie pojedynki. W finale pokonał swojego kolegę klubowego - Kacpra Brejskiego. Trzecie miejsce zajął również zawodnik BOSiR Bila Piechcin - Alan Pipin. IX miejsce wywalczyli Adam Woźniak oraz Nadia Brywczyńska. W turnieju udział wzięli również - Otylia Basińska, Klaudia Pietruszewska i Mateusz Brejski.

Miło jest nam również poinformować, że zawodnik klubu BOSiR Bila Piechcin - Dominik Wojciechowski - został zwycięzcą Wojewódzkiej Ligi Bilardowej wśród młodzików w roku 2019! W czterech rozgrywanych turniejach, trzy razy zwyciężył i jeden raz był sklasyfikowany na drugim miejscu. Na drugiej pozycji zajął Kacper Brejski, a trzecie Alan Pipin. W klasyfikacji drużynowej klub BOSiR Bila Piechcin również był bezkonkurencyjny! Serdecznie gratulujemy!