Aktualności

Wyniki III Czwartków Lekkoatletycznych | Jesień 2018/2019!

Dnia 04.10.2018 roku na Stadionie Lekkoatletycznym w Barcinie przy ulicy Jakuba Wojciechowskiego 10 odbyło się trzecie spotkanie z Czwartkami Lekkoatletycznymi w sezonie 2018/2019. Przy bardzo ładnej pogodzie oglądaliśmy starty pięćdziesięciu lekkoatletów! W zawodach zobaczyliśmy uczniów Szkoły Podstawowej z Mamlicza, Piechcina oraz dwóch Barcińskich placówek - SP1 oraz Zespołu Szkół. Poniżej szczegółowe wyniki poszczególnych konkurencji w odniesieniu do roczników:

DZIEWCZĘTA - RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ | 2008
1. Nadia Brywczyńska - 23,00m
2. ---
3. ---

DZIEWCZĘTA - RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ | 2007
1. Zuzanna Węglińska - 19,00m
2. Magdalena Zrobek - 14,50m
2. Katarzyna Trela - 14,50m
3. Maja Nowak - 12,00m

DZIEWCZĘTA - RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ | 2006
1. Emilia Liepelt - 27,00m
2. Natalia Fabijańska - 20,50m
3. Natalia Cieślik - 18,00m

CHŁOPCY - RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ | 2008
1. Oskar Chabel - 29,50m
2. ---
3. ---

CHŁOPCY - RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ | 2007
1. Jakub Zakopiec - 30,00m
2. Dawid Rybczyński - 28,00m
3. Jakub Krakowski - 19,00m

CHŁOPCY - RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ | 2006
1. ---
2. ---
3. ---

DZIEWCZĘTA - SKOK W DAL | 2008
1. Olga Jankowska - 3,57m
2. Nikola Grochalska - 3,42m
3. Olga Lewandowska - 3,30m

DZIEWCZĘTA - SKOK W DAL | 2007
1. Katarzyna Nitz - 3,26m
2. Michalina Lewicka - 2,85m
3. ---

DZIEWCZĘTA - SKOK W DAL | 2006
1. Nicola Moritz - 4,34m
2. Julia Krysiak - 4,13m
3. Julia Macina - 4,03m

CHŁOPCY - SKOK W DAL | 2008
1. Aleksander Grześkowiak - 3,80m
2. Aleks Murawski - 3,10m
3. Julian Pawłowski - 3,00m

CHŁOPCY - SKOK W DAL | 2007
1. Nikodem Robaczewski - 3,88m
1. Wiktor Andrysiewicz - 3,88m
2. Michał Grochal - 3,56m
3. ---

CHŁOPCY - SKOK W DAL | 2006
1. Norbert Naborczyk - 4,28m
2. Mikołaj Kaczmarek - 3,66m
3. ---

DZIEWCZĘTA - BIEG NA 60M | 2008
1. Olga Jankowska - 9,58s
2. Zuzanna Zubel - 9,72s
3. Nikola Grochalska - 10,03s

DZIEWCZĘTA - BIEG NA 60M | 2007
1. Amelia Cholewińska - 10,60s
2. Michalina Lewicka - 12,03s
3. Magdalena Zrobek - 12,10s

DZIEWCZĘTA - BIEG NA 60M | 2006
1. Julia Krysiak - 8,83s
2. Nicola Moritz - 9,16s
3. Anna Broniszewska - 10,12s

CHŁOPCY - BIEG NA 60M | 2008
1. Aleks Murawski - 11,02s
2. Kacper Różak - 11,59s
3. Oskar Chabel - 11,81s

CHŁOPCY - BIEG NA 60M | 2007
1. Michał Grochal - 9,58s
2. Jakub Krakowski - 11,24s
3. ---

CHŁOPCY - BIEG NA 60M | 2006
1. Norbert Naborczyk - 8,81s
2. Mikołaj Kaczmarek - 9,71s
3. ---

DZIEWCZĘTA - BIEG NA 300M | 2008
1. Olga Lewandowska - 00:56,78s
2. Julia Chlebowska - 01:02,81s
3. ---

DZIEWCZĘTA - BIEG NA 300M | 2007
1. Katarzyna Nitz - 01:04,51s
2. ---
3. ---

DZIEWCZĘTA - BIEG NA 300M | 2006
1. Julia Macina - 00:52,82s
2. Weronika Nitz - 00:56,26s
3. ---

CHŁOPCY - BIEG NA 300M | 2008
1. Aleksander Grześkowiak - 00:51,92s
2. Wiktor Czyżewski - 01:01,63s
3. ---

CHŁOPCY - BIEG NA 300M | 2007
1. Wiktor Andrysiewicz - 00:55,11s
2. ---
3. ---

CHŁOPCY - BIEG NA 300M | 2006
1. ---
2. ---
3. ---

DZIEWCZĘTA - BIEG NA 600M | 2006
1. Natalia Jordanowska - 02:07,11s
2. ---
3. ---

Log in