Aktualności

IX Klasyfikacyjny Turniej Darta 301!

Po raz dziewiąty i zarazem przed ostatni w tym sezonie darterzy spotykają się w Barcinie na Stadionie Miejskim! 14 października 2018 roku (w niedzielę) o godzinie 16:30 - wystartuje 9. Klasyfikacyjny Turniej Darta 301 o Puchar Prezesa Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Leny Patalas! Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej jakże towarzyskiej rywalizacji! Poniżej dotychczasowa klasyfikacja generalna po ośmiu turniejach!

KLASYFIKACJA OPEN PO VIII TURNIEJU:
1. Przemysław Gil (Żnin) - 6735pkt
2. Joachim Zakopiec (Barcin) - 5780pkt
3. Jacek Czerniachowski (Żnin) - 4080pkt
4. Maciej Dobrogoszcz (Krotoszyn)  - 3755pkt
5. Marcin Ratajczak (Barcin) - 3745pkt
6. Kacper Peka (Bydgoszcz) 3685pkt
7. Paweł Horka (Żnin)- 3430pkt
8. Damian Kaśków (Piechcin) - 3370pkt
9. Hubert Uszko (Piechcin) - 3310pkt
10. Piotr Garwol (Barcin) - 2770pkt
11. Dawid Bogucki (Barcin) - 2550pkt
12. Jakub Ignaciuk (Żnin) - 2180pkt
13. Wojciech Dreżewski (Barcin) - 2170pkt
14. Łukasz Gil (Żnin) - 2130pkt
15. Sławomir Zdrojewski (Barcin) - 2025pkt
16. Witold Ejankowski (Żnin) - 1990pkt
17. Wiesław Garwol (Barcin) - 1825pkt
18. Roman Kowalczyk (Wolice) - 1460pkt
19. Roksana Fodrowska (Bydgoszcz) - 1300pkt
20. Agnieszka Siwkowska (Żnin) - 1280pkt
21. Monika Przybylska (Barcin) - 1125pkt
22. Kornel Stróżykiewicz (Barcin) - 1010pkt
23. Justyna Jarzynowska (Piechcin) - 1005pkt
24. Joanna Gajb-Lewandowska (Piechcin) - 865pkt
25. Kacper Przybylski (Barcin) - 765pkt
26. Karolina Tarnowska (Barcin) - 390pkt
26. Radosław Zamiar (Żnin) - 390pkt
28. Wojciech Stróżyński (Bydgoszcz) - 380pkt
28. Arkadiusz Kruszyński (Barcin) - 380pkt
28. Adam Wyśmierski (Żnin) - 380pkt
31. Jarosław Wiktorowski (Barcin) - 320pkt
32. Sebastian Malinowski (Barcin) - 315pkt
33. Joanna Krasulak (Bydgoszcz) - 260pkt
34. Daria Staniszewska (Bydgoszcz) - 240pkt
34. Leszek Uszko (Piechcin) - 240pkt

KLASYFIKACJA KOBIET PO VIII TURNIEJU:
1. Roksana Fodrowska (Bydgoszcz) - 1300pkt
2. Agnieszka Siwkowska (Żnin) - 1280pkt
2. Monika Przybylska (Barcin) - 1125pkt
4. Justyna Jarzynowska (Piechcin) - 1005pkt
5. Joanna Gajb-Lewandowska (Piechcin) - 865pkt
6. Karolina Tarnowska (Barcin) - 390pkt
7. Joanna Krasulak (Bydgoszcz) - 260pkt
8. Daria Staniszewska (Bydgoszcz) - 240pkt

Log in