Aktualności

22-23.09.2018r. - Boiskowy raport!

Poniżej prezentujemy raport z boisk piłkarskich naszych zespołów - BOSiR/Dąb Barcin oraz Zagłębia Piechcin:

A-KLASA:

Zagłębie Piechcin vs. Noteć Gębice 0:0

Mikrus Szadłowice vs. BOSiR/Dąb Barcin 2:5 (2:0)

1:0 Paweł Stępień (38')
2:0 Sebastian Wyrkowski (43')
2:1 Mateusz Ostrowski (55')
2:2 Leszek Wisz (59')
2:3 Leszek Wisz (70')
2:4 Leszek Wisz (78')
2:5 Leszek Wisz (87')

III LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR STARSZY GRUPA 2:

BOSiR/Dąb Barcin vs. Noteć Łabiszyn 3:0 (walkower)

III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1:

Notecianka Pakość vs. Zagłębie Piechcin 5:0 

1:0 Maciej Niewiadomski (26')
2:0 Patryk Nowak (28')
3:0 Patryk Nowak (41')
4:0 Hubert Nawrocki (54')
5:0 Patryk Nowak (67')

BOSiR/Dąb Barcin vs. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:1 (0:0)

1:0 Bartosz Krause (49')
1:1 Mateusz Stanek (62')
2:1 Konrad Orkiszewski (76')
3:1 Remigiusz Opaczewski (78')

IV LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 2:

Noteć Gębice vs. Zagłębie Piechcin 1:0 (0:0)

1:0 Kajetan Kołacki (49')

III LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZ GRUPA 2:

Notecianka Pakość vs. BOSiR/Dąb Barcin 4:4 (2:2)

0:1 Filip Słoma (18')
0:2 Filip Hanasz (28') - bramka samobójcza
1:2 Bartosz Zwoliński (32')
2:2 Bartosz Zwoliński (39')
2:3 Mateusz Szmeichel (50')
3:3 Wiktor Baranowski (58')
3:4 Mateusz Kowalski (60')
4:4  Hubert Wójcik (69')

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2:

Błękitni Inowrocław vs. Zagłębie Piechcin 0:2 (0:0)

0:1 Kacper Brejski (38')
0:2 Kacper Brejski (44')

E1 ORLIK GRUPA 4:

BOSiR/Dąb Barcin vs. Jeziorak Żnin 2:1
BOSiR/Dąb Barcin vs. Pogoń Mogilno 1:2
BOSiR/Dąb Barcin vs. Bzyki II Żnin 2:3

E1 ORLIK GRUPA 24:

BOSiR/Dąb Barcin vs. Gwiazda Bydgoszcz 0:8
BOSiR/Dąb Barcin vs. Polonia III Bydgoszcz 1:2
BOSiR/Dąb Barcin vs. Wisełka Fordon II Bydgoszcz 1:10

F1 ŻAK GRUPA 12:

BOSiR/Dąb Barcin vs. Unia II Janikowo 0:5
Zagłębie Piechcin vs. Notecianka Pakość 0:6
BOSiR/Dąb Barcin vs. Zagłębie Piechcin 1:2
Zagłębie Piechcin vs. Unia Janikowo 0:5
BOSiR/Dąb Barcin vs. Notecianka Pakość 0:10

Log in