Aktualności

Leszek Wisz - One man show!

Dnia 22.09.2018 roku na Stadionie Piłkarskim w Szadłowicach, rozegrany został mecz VI kolejki rozgrywek A-klasy - grupy II wwojewództwie Kujawsko-Pomorskim. Barcinianie pod wodzą Waldemara Czarneckiego wybrali się na bardzo trudny mecz z wymagającym rywalem jaki jest Mikrus Szadłowice. Atutem gospodarzy była bez wątpienia gra przed własną publicznością - każdy kto choć raz był z wizytą w Szadłowicach wie, że ten obiekt jest dość specyficzny. Grać na nim po prostu trzeba umieć. Pierwsze minuty zdecydowanie należały do graczy Dariusza Semenowicza. Minęło jednak ponad pół godziny zanim mogliśmy obejrzeć jedną z bramek. Będący w posiadaniu inicjatywy gospodarze bardzo rozsądnie rozgrywali mecz. W 38 minucie gry w bardzo sprytny sposób Roberta Cieniaka - golkipera gości - pokonał Paweł Stępień. Niespełna pięć minut później było już 2:0 po bramce zdobytej przez Sebastiana Wyrkowskiego. Czerwono-zieloni nie specjalnie mając powody do radości zeszli do szatni na naradę z wynikiem 2:0. Nastroje tuż po przerwie były zupełnie inne. Do pracy zabrali się gracze środka pola BOSiRu/Dąb Barcin, a na efekty nie było trzeba długo czekać! Już w 55 minucie, czyli chwilę po swoim wejściu na murawę bramkę zdobył Mateusz Ostrowski, któremu asystował będący ostatnio w wyśmienitej formie - Leszek Wisz. Kilka minut później sam Leszek Wisz znalazł się w okazji, która pozwoliła mu pokonać bramkarza Mikrusa i doprowadzić tym samym do upragnionego remisu. Mecz rozpoczął się na nowo! Brylujący na boisku Wisz ogrywał rywali w każdym pojedynku. W okresie między 70, a 87 minutą doprowadził do czegoś niemożliwego - zdołał wykorzystać wszystkie wykreowane przez zespół okazje do tego by odwrócić losy meczu z 2:0 na 2:5! Radości nie było końca! Trzy punkty zostały po stronie ekipy z Barcina!

Mikrus Szadłowice vs. BOSiR/Dąb Barcin 2:5 (2:0)
1:0 Paweł Stępień (38')
2:0 Sebastian Wyrkowski (43')
2:1 Mateusz Ostrowski (55')
2:2 Leszek Wisz (59')
2:3 Leszek Wisz (70')
2:4 Leszek Wisz (78')
2:5 Leszek Wisz (87')