Aktualności

Mini Drzonków Cup 2018!

W dniach od 30.08. do 02.09.2018 roku w Drzonkowie zorganizowany został Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży - Mini Drzonków Cup 2018. W turnieju udział brały nasze zawodniczki - BOSiR ULKS Barcin. Oprócz Polek w zawodach można było oglądać również tenisistki z Niemiec, Luksemburga, Czech, Ukrainy czy Belgii. Zmagania przy stołach rozpoczęły się w czwartkowy wieczór od godziny 20:00 - turniejem deblowym, w którym startowały 23 pary kobiece. Nasze dziewczęta w składzie Agata Łożyńska i Alicja Gaca w deblu zajęły miejsca z przedziału 5-8. W grze o wejście do półfinału uległy Niemkom, które ostatecznie uplasowały się na trzecim miejscu podium. W kolejnych dniach odbyły się następne turnieje - drużynowy oraz indywidualny młodzieżowców. W turnieju drużynowym dziewczęta z Barcina w składzie Alicja Gaca, Agata Łożyńska oraz Magdalena Wesołowska zajęły drugie miejsce! W turnieju indywidualnym miejsce trzecie wywalczyła Alicja Gaca, czwarte Agata Łożyńska, a siódme Magdalena Wesołowska.