Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/bosir1/domains/bosir-barcin.pl/public_html/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 92 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/bosir1/domains/bosir-barcin.pl/public_html/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 99 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/bosir1/domains/bosir-barcin.pl/public_html/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 169 Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. - Wyświetlenie artykułów z etykietą: Mecz

Aktualności

Weekend naszych drużyn

W weekend grały nasze drużyny. Oto komplet wyników:

Sobota 16.09.2017 od godz. 10:00 Żnin

Orlicy 2008 i młodsi gr. 6

Bzyki Żnin – BOSiR/UKS Barcin 1:0

Bramka:

BOSiR/UKS Barcin – Piast Kołodziejewo 1:0

Bramki:

Pogoń Mogilno – BOSIR/UKS Barcin 8:0

Orlicy 2008 i młodsi zagrali w składzie: Marcel Karpiński, Igor Cudo, Kajetan Zajączkowski, Fabian Modrzejewski, Gerard Flejter, Paweł Sobkiewicz, Hubert Krajewski, Majk Kopydłowski, Oskar Wilczyński, Oliwier Majcher, Leszek Zalewski, Filip Ojczenasz.

Niedziela 17.09.2017 od godz. 11:30 Orlicy 2007 gr.5

Unia II Janikowo – BOSiR/UKS Barcin 0:4

Bramki: Wiktor Andrysiewicz, Jakub Jurek, Michał Grochal, Oskar Olejnik

Gopło II Kruszwica – BOSiR/UKS Barcin 2:3

Bramki: Wiktor Andrysiewicz, Jakub Jurek, Krystian Kuźnik

BOSiR/UKS Barcin – Notecianka Pakość 5:1

Bramki: Wiktor Andrysiewicz, Jakub Jurek, Oskar Olejnik, Michał Grochal,Krystian Kuźnik

Orlicy 2007 zagrali w składzie: Olivier Gabryszak, Wojciech Jurek, Michał Grochal, Kacper Świtalski, Tomasz Kołodziejski, Wiktor Andrysiewicz, Oskar Olejnik, Jakub Zakopiec, Remigiusz Napierała, Krystian Kuźnik, Jakub Jurek.

Środa 13.09.2017 o godz. 16:30 Trampkarze III Liga gr. 2

BOSiR/Dąb Barcin – Unia Gniewkowo 0:1

Bramka:

Trampkarze zagrali w składzie: Emil Sołtysiak, Remigiusz Opaczewski, Mateusz Kieca, Kacper Osuch, Jonasz Banaszak, Hubert Bacia, Oliwier Kurant, Bartosz Musiał, Beniamin Ruciński, Jakub Jankowski, Jakub Wesołek.

Niedziela 17.09.2017 godz. 16:30 Juniorzy młodsi III Liga gr. 1

BOSiR/Dąb Barcin – Pałuczanka Żnin 2:3

Bramka: Michał Najsztub 2

Juniorzy młodsi zagrali w składzie: Waldemar Plewka, Filip Kujawa, Bartosz Krause, Dariusz Kruszyna, Kamil Łącki, Michał Najsztub, Kacper Orłowski, Wiktor Piątkowski, Michał Pilarski, Igor Zasada, Wiktor Ziętara.

Niedziela 17.09.2017 godz. 10:00 Młodzicy gr. 4

BOSiR/Dąb Barcin – Goplania Soccer Inowrocław  2:6

Bramki: Filip Słoma, Nikodem Obiała sam.

Młodzicy zagrali w składzie: Mikołaj Śledzik, Szymon Konieczka, Wiktor Nowakowski, Łukasz Kotlarek, Jakub Balcer, Mateusz Szmeichel, Michał Jordanowski, Mateusz Kowalski, Filip Słoma

Niedziela 17.09.2017 od godz. 10:30 Żak gr. 3

Notecianka Pakość – BOSiR/UKS Barcin 1:3

Bramki: Dominik Tyloch, Eryk Becmer, Antoni Woźniak

BOSiR/UKS Barcin – Zootechnik/Fala Kołuda Wielka 1:3

Bramki: Eryk Becmer, Antoni Woźniak, Nikodem Macina

BOSiR/UKS Barcin – Unia II Janikowo 1:1

Bramki: Bartosz Łoboda

Żacy zagrali w składzie: Eryk Becmer, Bartosz Diupero, Oliwier Cięgotura, Nikodem Macina, Dominik Gawroński, Antoni Woźniak, Jakub Łoboda, Bartosz Łoboda, Dominik Tyloch, Kajetan Wróbel

Sobota 16.09.2017 godz. 10:00  Zagłębie Piechcin Junior Młodszy IV liga grupa 2

MUKS Bielice – Zagłębie Piechcin 2:0

Bramki:

Skład Zagłębia Piechcin: Filip Gaczkowski(41’ Dominik Nowakowski), Miłosz Orzechowski(67’ Jakub Ostrowski), Błażej Wiktorowicz, Miłosz Domagalski(60’ Mateusz Tucholski), Amadeusz Kwiatkowski, Przemysław Liśkiewicz, Kornel Nowacki, Wiktor Piekarski, Olivier Pipin, Jakub Wojtacki, Hubert Nowacki.

Mecz Młodzika Zagłebia Piechcin został odwołany.

Czytaj dalej...

16.09.2017 Kujawy Markowice - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 0:3 (0:3)

Wiadomości z boisk piłkarskich:

A-klasa seniorów K-PZPN Bydgoszcz Grupa II

Kujawy Markowice – KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 0:3 (0:3)

Termin: 16.09.2017

Strzelec bramki dla Piechcina: 11’ Kornel Popiołkiewicz, 31’ Jakub Juszczyk, Mateusz Wiktorowicz 

Żółte kartki:

Skład: Sławomir Dudek, Łukasz Sobek, Paweł Marciniak, Dawid Marczyński, Bartłomiej Sarnowski, Jakub Juszczyk, Kornel Popiołkiewicz(80’ Lewandowski), Dawid Pawlak(70’ Dybalski), Mateusz Wiktorowicz, Piotr Marcisz(75’ Sobek), Kacper Wiktorowicz

Niewykorzystani rezerwowi: Krzysztof Dybalski, Mikołaj Nowak

Czytaj dalej...

16.09.2017 BOSiR DĄB BARCIN - Noteć Gębice 3:3 (2:0)

Wiadomości z boisk piłkarskich:

A-klasa seniorów K-PZPN Bydgoszcz Grupa II:

BOSiR DĄB BARCIN – Noteć Gębice 3:3 (2:0)

Termin: 16.09.2017

Strzelec bramki dla Barcina: 4’ Łukasz Kaśków, 44’ Radosław Mróz, 78’ Bartłomiej Szmyt

Żółte kartki: Bartłomiej Dreżewski, Dawid Smętek

Skład: Robert Cieniak, Łukasz Kaśków, Michał Węgliński, Filip Czerwiński, Mariusz Napierała, Dawid Smętek, Radosław Sulecki, Mateusz Roman(50’ Konrad Wachowski), Bartłomiej Dreżewski(60’ Radosław Wisz), Radosław Mróz(60’ Jarosław Plewa),Mateusz Ostrowski(71’ Bartłomiej Szmyt)

Niewykorzystani rezerwowi: Marcin Tarnowski, Mateusz Więch, Piotr Nadzieja

Czytaj dalej...

09.09-10.09.2017 Weekend naszych drużyn

W weekend grały nasze drużyny. Oto komplet wyników:

Sobota 09.09.2017 od godz. 11:00 na Orliku przy SP 2 w Barcinie

Orlicy 2008 i młodsi gr. 6

BOSIR/UKS Barcin – Piast Kołodziejewo 1:1

Bramka: Hubert Krajewski

Bzyki Żnin – BOSIR/UKS Barcin 0:4

Bramki: Fabian Modrzejewski, Leszek Zalewski, Kajetan Zajączkowski, Hubert Krajewski

Pogoń Mogilno – BOSIR/UKS Barcin 7:0

Orlicy 2008 i młodsi zagrali w składzie: Marcel Karpiński, Igor Cudo, Kajetan Zajączkowski, Fabian Modrzejewski, Gerard Flejter, Paweł Sobkiewicz, Hubert Krajewski, Majk Kopydłowski, Oskar Wilczyński, Fabian Świątkowski, Leszek Zalewski, Oliwier Majcher.

Niedziela 10.09.2017 od godz. 11:00 Orlicy 2007 gr.5

Gopło Kruszwica – BOSIR/UKS Barcin 2:3 (0:2)

Bramki:  Wiktor Andrysiewicz 2, Mikołaj Kwaśniewski

BOSIR/UKS Barcin – Unia Janikowo 14:0 (5:0)

Bramki: Kacper Świtalski 3, Jakub Zakopiec 3, Mikołaj Kwaśniewski 2, Wiktor Andrysiewicz 2, Oskar Olejnik, Tomasz Kołodziejski, Jakub Jurek, Krystian Kuźnik

Notecianka Pakość - BOSIR/UKS Barcin 3:3 (1:1)

Bramki: Krystian Kuźnik, Jakub Zakopiec, Oskar Olejnik

Orlicy 2007 zagrali w składzie: Olivier Gabryszak, Wojciech Jurek, Michał Grochal, Kacper Świtalski, Tomasz Kołodziejski, Wiktor Andrysiewicz, Oskar Olejnik, Jakub Zakopiec, Mikołaj Kwaśniewski, Krystian Kuźnik, Jakub Jurek.

Niedziela 10.09.2017 o godz. 13:00. Trampkarze III Liga gr. 2

Pogoń Mogilno – BOSIR/Dąb Barcin 7:1 (2:0)

Bramka: (38’) Bartosz Musiał

Trampkarze zagrali w składzie: Kacper Dec, Remigiusz Opaczewski, Mateusz Kieca, Kacper Osuch, Jonasz Banaszak, Hubert Bacia, Oliwier Kurant, Bartosz Musiał, Beniamin Ruciński, Emil Sołtysiak, Jakub Wesołek.

Niedziela 10.09.2017 godz. 10:00 Juniorzy młodsi III Liga gr. 1

Pogoń Mogilno - BOSIR/Dąb Barcin 3:1 (1:0)

Bramka: (58’) Dariusz Kruszyna

Juniorzy młodsi zagrali w składzie: Waldemar Plewka, Jakub Grzegrzółka, Bartosz Krause, Dariusz Kruszyna, Kamil Łącki, Michał Najsztub, Kacper Orłowski, Wiktor Piątkowski, Michał Pilarski, Igor Zasada, Wiktor Ziętara.

Mecz młodzików w Brzyskorzystewku na prośbę gospodarzy przełożony został na inny termin.

Seniorzy pauzowali w IV kolejce Klasy A gr. II.

Niedziela 10.09.2017 godz.11:00 Młodzicy gr. 4

Unia II Janikowo – Zagłębie Piechcin 0:10 (0:3)

Bramki: Olivier Lewandowski 4, Robert Woźniak 3, Samuel Kubicki 2, Olaf Filipiak

Młodzicy zagrali w składzie: Wiktor Filipiak, Hubert Szulc, Jakub Huszcza, Norbert Szulc, Olivier Lewandowski, Jakub Kąkol, Samuel Kubicki, Olaf Filipiak, Robert Woźniak, Alan Pipin, Wiktor Brywczyński.

 

Czytaj dalej...

09.09.2017 KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN-Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5:1 (2:1)

Wiadomości z boisk piłkarskich:

A- klasa seniorów K-PZPN Bydgoszcz Grupa II:

Termin: 09.09.2017

KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN – Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5:1 (2:1)

Bramki: 9’ Piotr Marcisz, 12’ Mateusz Włoch, 68’ Kornel Popiołkiewicz, 73’ Kacper Wiktorowicz, 90’ Dawid Marczyński – 13’ Hubert Trawiński

Zagłębie Piechcin zagrało w składzie: Sławomir Dudek, Mateusz Włoch(60’ Dawid Pawlak), Dawid Marczyński, Jakub Juszczyk(85’ Krystian Lewandowski), Paweł Marciniak, Piotr Marcisz, Kornel Popiołkiewicz, Bartosz Sarnowski, Jakub Ślebioda(65’ Kacper Wiktorowicz), Łukasz Sobek, Mateusz Wiktorowicz.

W rezerwie pozostali: Mikołaj Nowak, Krzysztof Dybalski.

Czytaj dalej...

02.09.2017 KS Brzoza - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 6:2 (1:0)

Wiadomości z boisk piłkarskich:

A-klasa seniorów K-PZPN Bydgoszcz Grupa II:

KS Brzoza – KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 6:2 (1:0)

Termin: 02.09.2017

Strzelec bramki dla Piechcina: 80’ Jakub Ślebioda, 89’ Mateusz Włoch

Żółte kartki: Brak

Skład: Sławomir Dudek, Łukasz Sobek, Mikołaj Nowak(55’ Paweł Marciniak), Dawid Marczyński, Bartłomiej Sarnowski, Jakub Juszczyk(85’ Kornel Popiołkiewicz), Dawid Pawlak, Kacper Wiktorowicz, Jakub Ślebioda, Mateusz Wiktorowicz(46’ Piotr Marcisz), Mateusz Włoch

Niewykorzystani rezerwowi: Krzysztof Dybalski, Krystian Lewandowski 

Czytaj dalej...

02.09.2017 BOSiR DĄB BARCIN - Burza Nowa Wieś Wielka 3:2 (1:1)

Wiadomości z boisk piłkarskich:

A-klasa seniorów K-PZPN Bydgoszcz Grupa II:

BOSiR DĄB BARCIN – Burza Nowa Wieś Wielka 3:2 (1:1)

Termin: 02.09.2017

Strzelec bramki dla Dębu: 34’ Marcin Tarnowski, 65’ i 94’ Dawid Smętek

Żółte kartki: Brak

Skład: Robert Cieniak, Łukasz Kaśków, Michał Węgliński(77’ Radosław Sulecki), Filip Czerwiński, Jakub Nieściur, Mariusz Napierała(62’ Mateusz Ostrowski), Dawid Smętek, Mateusz Roman, Bartłomiej Dreżewski(87’ Konrad Wachowski), Radosław Mróz(62’ Radosław Wisz), Marcin Tarnowski

Niewykorzystani rezerwowi: Mateusz Więch, Kamil Jankowski, Jarosław Plewa 

Czytaj dalej...

26.08.2017 KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN - Goplania Inowrocław 1:4 (0:1)

Wiadomości z boisk piłkarskich:

A-klasa seniorów K-PZPN Bydgoszcz Grupa II:

ZAGŁĘBIE PIECHCIN – Goplania Inowrocław 1:4 (0:1)

Termin: 26.08.2017

Strzelec bramki dla Z.Piechcin: 80’ Włoch Mateusz

Skład: Tomasz Kruczewski, Łukasz Sobek, Bartłomiej Sobek( Mikołaj Nowak), Paweł Marciniak, Dawid Marczyński, Piotr Marcisz, Jakub Juszczyk(Dawid Pawlak), Dawid Błażejewski, Kacper Wiktorowicz(Jakub Ślebioda0,Mateusz Wiktorowicz, Mateusz Włoch

Niewykorzystani rezerwowi: Krzysztof  Dybalski, Kornel Popiołkiewicz, Krystian Lewandowski

Czytaj dalej...

Log in