Aktualności

11.11.2017 Znicz Rojewo - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 1:4 (0:1)

13 kolejka: Kujawsko-pomorska A klasa Grupa II Bydgoszcz

11.11.2017 godz. 14.00 Stadion w ROJEWIE

Warunki atmosferyczne: wietrznie

Znicz Rojewo - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 1:4 (0:1)

Bramki:


13'  1-0 WIKTOROWICZ KACPER

55'  2-0 BŁAZEJEWSKI DAWID

63'  2-1 KARNY

73'  3-1 POPIOŁKIEWICZ KORNEL

85'  4-1 POPIOLKIEWICZ KORNEL

Ustawienie wyjściowe: 4-2-3-1

ZAGŁĘBIE zagrało w składzie:

Dudek Sławomir- Marciniak Paweł, Marczyński Dawid, Juszczyk Jakub(Pawlak Dawid), Popiołkiewicz Kornel, Wiktorowicz Kacper(Wiktorowicz Błażej), Ślebioda Jakub, Błażejewski Dawid, Marcisz Piotr(Dybalski Krzysztof), Wiktorowicz Mateusz, Nowak Mikołaj(Sobek Bartosz)

Niewykorzystani rezerwowi: Lewandowski Krystian, Gaczkowski Filip

Nie mogli zagrać: Kurczewski Tomasz, Sarnowski Bartłomiej, Włoch M, Sobek Ł

Czytaj dalej...

11.11.2017 BOSiR DĄB BARCIN - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6:2 (4:0)

13 kolejka: A KLASY KUJAWSKO - POMORSKIEJ, GRUPA II

11.11.2017 godz. 13.00 Stadion w BARCINIE

Warunki atmosferyczne: słonecznie

BOSIR DĄB BARCIN – Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6:2 (4:0)

Ustawienie wyjściowe: 1-4-5-1

DĄB BARCIN zagrał w składzie:  

ROBERT CIENIAK, BARTŁOMIEJ DREŻEWSKI, RADOSŁAW SULECKI, MARIUSZ NAPIERAŁA, JAKUB TRZEŚNIEWSKI, BARTŁOMIEJ SZMYT, MARCIN TARNOWSKI, RADOSŁAW WISZ, JAROSŁAW PLEWA, PIOTR NADZIEJA (75' JAKUB JANKOWSKI), FILIP CZERWIŃSKI(80' SEBASTIAN SKURZYŃSKI)

Rezerwa: MATEUSZ WIĘCH, JAKUB JANKOWSKI, SEBASTIAN SKURZYNSKI

 STRZELCY BRAMEK: 4X RADOSŁAW WISZ, PIOTR NADZIEJA, JAROSŁAW PLEWA

Żółte kartki: MARIUSZ NAPIERAŁA

Czytaj dalej...

04.11.2017 KS Brzoza - BOSiR DĄB BARCIN 2:0 (0:0)

12 kolejka: A KLASY KUJAWSKO - POMORSKIEJ GRUPA II

04.11.2017 GODZ.  11.00 Stadion w Brzozie

Warunki atmosferyczne: słonecznie

KS Brzoza – BOSiR DĄB BARCIN 2:0 (0:0)

Ustawienie wyjściowe: 1-4-5-1

DĄB BARCIN zagrał w składzie:  

ROBERT CIENIAK, ŁUKASZ KAŚKÓW, BARTŁOMIEJ DREŻEWSKI, RADOSŁAW SULECKI, KONRAD WACHOWSKI, MARIUSZ NAPIERAŁA , JAKUB TRZEŚNIEWSKI, BARTŁOMIEJ SZMYT, MARCIN TARNOWSKI, JAKUB NIEŚCIUR ( 87' RADOSŁAW WISZ), JAROSŁAW PLEWA

Rezerwa: Radosław Wisz,  Mateusz Roman, Mateusz Więch

 STRZELCY BRAMEK:

Żółte kartki: ŁUKASZ KAŚKÓW, 2X KONRAD WACHOWSKI, MATEUSZ ROMAN

Czerwona kartka: Konrad Wachowski

Czytaj dalej...

29.10.2017 Noteć Gębice - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 2:1 (0:1)

11 kolejka:

29.10.2017 14.00 Stadion w GĘBICACH

Warunki atmosferyczne: wietrznie

Noteć Gębice - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN  2:1  (0:1)

Strzelec bramki dla Zagłębia:

45' Popiołkiewicz

ZAGŁĘBIE zagrało w składzie:

 Nowak Mikołaj, Marciniak Paweł, Marczyński Dawid, Juszczyk Jakub(Lewandowski K), Popiołkiewicz Kornel, Wiktorowicz Kacper, Ślebioda Jakub, Błażejewski Dawid, Sarnowski Bartłomiej, Marcisz Piotr, Dybalski Krzysztof

Niewykorzystani rezerwowi: 

Nie mogli zagrać: Kurczewski Tomasz, Strzelecki Cezary, Wiktorowicz M, Sobek Ł

Czytaj dalej...

28.10.2017 BOSiR DĄB BARCIN - Goplania Inowrocław 2:0 (0:0)

11 kolejka: A KLASY KUJAWSKO – POMORSKIEJ  GRUPA II

28.10.2017 godz. 14.00 

Warunki atmosferyczne: słonecznie

BOSiR DĄB BARCIN – Goplania Inowrocław 2:0 (0:0)

Ustawienie wyjściowe: 1-4-5-1

DĄB BARCIN zagrał w składzie:  

ROBERT CIENIAK, ŁUKASZ KAŚKÓW, BARTŁOMIEJ DREŻEWSKI, FILIP CZERWIŃSKI (46' RADOSŁAW SULECKI), MICHAŁ WĘGLIŃSKI, KONRAD WACHOWSKI, MATEUSZ ROMAN (32' DAWID SMĘTEK), MARIUSZ NAPIERAŁA (59' JAKUB TRZEŚNIEWSKI), BARTŁOMIEJ SZMYT, LESZEK WISZ (76' RADOSŁAW WISZ), MARCIN TARNOWSKI

Rezerwa: Jakub Trześniewski, Radosław Wisz, Radosław Sulecki, Dawid Smętek

 STRZELCY BRAMEK:

67' - BARTŁOMIEJ SZMYT

89' -  DAWID SMĘTEK

Żółte kartki: DAWID SMĘTEK, FILIP CZERWIŃSKI

Czytaj dalej...

21.10.2017 Sparta Janowiec Wlk. - BOSiR DĄB BARCIN 3:3 (1:3)

10 kolejka: A KLASY KUJAWSKO – POMORSKIEJ  GRUPA II

21.10.2017   godz. 12.00 Janowiec

Warunki atmosferyczne: słonecznie

Sparta Janowiec Wlk. – BOSIR DĄB BARCIN 3:3 (1:3)

Ustawienie wyjściowe: 1-4-5-1

DĄB BARCIN zagrał w składzie:  

ROBERT CIENIAK, ŁUKASZ KAŚKÓW, BARTŁOMIEJ DREŻEWSKI, FILIP CZERWIŃSKI, MICHAŁ WĘGLIŃSKI, KONRAD WACHOWSKI, MATEUSZ ROMAN, MARIUSZ NAPIERAŁA (77' RADOSŁAW WISZ), BARTŁOMIEJ SZMYT, JAROSŁAW PLEWA ( 86' RADOSŁAW SULECKI), LESZEK WISZ ( 61' JAKUB TRZESNIEWSKI )

Rezerwa: Jakub Trześniewski, Radosław Wisz, Marcin Tarnowski, Radosław Sulecki, Mateusz Więch

 STRZELCY BRAMEK:

16' - BARTŁOMIEJ SZMYT

24' -  MATEUSZ ROMAN

37' - BARTŁOMIEJ SZMYT

Żółte kartki: Leszek Wisz, Konrad Wachowski, Robert Cieniak, Jarosław Plewa, 2x Łukasz Kaśków

Czerwona kartka: Łukasz Kaśków

Czytaj dalej...

Jesienny Turniej Tenisowy!

W dniu 27.09.2017 r. na Orliku przy SP2 w Barcinie odbył się turniej tenisowy par mieszanych. Do zmagań tenisowych przystąpiły cztery pary. Po losowaniu rozegrano dwa mecze półfinałowe, zwycięscy tych pojedynków zagrali w finale. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, organizatorem turnieju był Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Mecze półfinałowe:

Iwona Gil, Adam Gil – Anna Trawińska, Jarosław Kołodziejski 7:6 1:6 4:10

Agnieszka Sudoł-Janczak, Robert Janczak – Luiza Wożniak, Marcin Woźniak 5:7 6:0 10:8

Mecz Finałowy:

Anna Trawińska, Jarosław Kołodziejski - Agnieszka Sudoł-Janczak, Robert Janczak 6:1 6:3

Czytaj dalej...

14.10.2017 Burza Nowa Wieś Wielka - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 2:0 (2:0)

9 kolejka:

14.10.2017 Stadion w PIECHCINIE

Warunki atmosferyczne: pogodnie

BURZA NOWA WIEŚ WLK - KS ZAGŁĘBIE PIECHCIN 2:0 (2:0)


Ustawienie wyjściowe:
4-2-3-1

ZAGŁĘBIE zagrało w składzie:

 Dudek Sławomir- Sobek Bartosz, Marciniak Paweł, Marczyński Dawid, Nowak Mikołaj, Juszczyk Jakub,

Popiołkiewicz Kornel, Wiktorowicz Mateusz, Lewandowski Krystian, Ślebioda Jakub, Błażejewski Dawid

Niewykorzystani rezerwowi: 

Nie mogli zagrać: Kurczewski Tomasz, Strzelecki Cezary, Dawid Pawlak, D. Włoch, K. Sarnowski, Ł. Sobek

Czytaj dalej...

Log in