Aktualności

Derbowy pojedynek Juniora dla Barcina!

Dnia 30.05.2018 roku na Stadionie przy ulicy Radłowskiej w Piechcinie rozegrany został mecz IV ligi okręgowej B1 Juniorów Młodszych w grupie II (RW). Spotkanie rozgrywane w Piechcinie miało szczególne znaczenie dla ekipy Daniela Guzy ponieważ jego drużyna w pierwszym spotkaniu nieznacznie uległa rywalom 1:2. Tym razem Barcinianie pragnęli innego obrotu sprawy. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, przez co żadnej ekipie nie udało się zdobyć gola. W drugiej części gry, gospodarze zmarnowali doskonałą sytuację. Kilka chwil później na placu gry dominowali czerwono-zieloni, którzy w 67 minucie wyszli na prowadzenie po strzale Michała Najsztuba. Dąb kontrolował wydarzenia boiskowe i nie pozwolił sobie na zepchnięcie do defensywy. Ostatecznie różnicą jednej bramki lepsi okazali się przyjezdni. Gospodarze pod przewodnictwem Jakuba Juszczyka niestety nie będą miło wspominać tego meczu.

Zagłębie Piechcin vs. BOSiR/Dąb Barcin 0:1 (0:0)
0:1 Michał Najsztub (67')