Aktualności

Wspaniała passa młodzików Jakuba Juszczyka!

Dnia 27.04.2018 roku na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu rozegrany został mecz IV ligi okręgowej D1 Młodzików w grupie IV (RW). Miejscowa Goplania Soccer Inowrocław na własnym obiekcie przyjmowała zespół młodzików Zagłębia Piechcin. Pierwsze chwile w wykonaniu defensorów Zagłębia Piechcin były bardzo nerwowe. Konsekwencją czego była bramka samobójcza, której autorem był Alan Pipin. Bardzo szybko stan meczu wyrównał niezawodny Marcel Włodarek, który odpracował to co jego zespołowi umknęło w pierwszych dwóch minutach. Jeszcze przed przerwą obie ekipy zdołały zdobyć po jednej bramce, było zatem 2:2. Druga odsłona była zdecydowanie pod dyktando zielono-czarnych, którzy kondycyjnie przewyższali rywali. Do siatki trafiali kolejno Marcel Włodarek, Hubert Szulc oraz Wiktor Brywczyński. Ostateczny rezultat tego meczu to 2:6 na korzyść młodych piłkarzy Zagłębia Piechcin.

Goplania Soccer Inowrocław vs. Zagłębie Piechcin 2:6 (2:2)
1:0 Alan Pipin (2') bramka samobójcza
1:1 Marcel Włodarek (5')
2:1 Juliusz Frątczak (23')
2:2 Marcel Włodarek (27')
2:3 Hubert Szulc (35')
2:4 Marcel Włodarek (42')
2:5 Marcel Włodarek (50')