Aktualności

Udany mecz młodzików w Inowrocławiu!

Dnia 20.04.2018 roku na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu rozegrany został mecz IV ligi okręgowej D1 Młodzików w grupie IV (RW). Miejscowa Goplania Soccer Inowrocław na własnym obiekcie przyjmowała zespół młodzików BOSiRu/Dąb Barcin. Podopieczni Waldemara Czarneckiego bardzo umotywowani w dużej liczbie udali się na to spotkanie. Z pierwszymi minutami na boisku czerwono-zieloni zdominowali środek pola. Konsekwencją tego była swobodniejsza gra. Autorami pierwszych trafień dla Dębu Barcin byli kolejno Mateusz Szmeichel oraz Filip Słoma. Jeszcze przed przerwą gospodarze pod wodzą Marcina Skonieczki zdobyli bramkę kontaktową, która wlała nadzieję w serca Inowrocławian, na lepszy wynik. Niestety dla kopaczy Goplanii, do gry bardzo skutecznie włączył się Łukasz Kotlarek. Jego błyskotliwość i mądra gra sprawiła, że on sam zdobył dwie bramki, a także poprowadził swój zespół do pewnej wygranej 1:4!

Goplania Soccer Inowrocław vs. BOSiR/Dąb Barcin 1:4 (1:3)
0:1 Mateusz Szmeichel (9')
0:2 Filip Słoma (20')
1:2 Cezary Galant (25')
1:3 Łukasz Kotlarek (33')
1:4 Łukasz Kotlarek (50')

Goplania Soccer Inowrocław zagrała w następującym składzie - trener: Marcin Skonieczka
Jakub Dombek, Julian Chojnacki, Juliusz Frątczak, Cezary Galant, Marcel Jadanowski, Natan Lewicki, Fabian Lewiński, Nikodem Obiała, Kacper Przeszak - Dominik Arent