Aktualności

"Małe derby" dla Zagłębia Piechcin!

Dnia 20.04.2018 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Jakuba Wojciechowskiego 10  w Barcinie rozegrany został mecz trzeciej kolejki  IV ligi okręgowej B1 Juniorów Młodszych w grupie II (RW). W derbach Gminy Barcin rozgrywanych pomiędzy BOSiRem/Dąb Barcin, a Zagłębiem Piechcin spotkanie to miało podwójne znaczenie. Pierwsze to zdobycz punktowa, drugie natomiast podtekst emocjonalny związany z grą o honor. Podopieczni Jakuba Juszczyka nie mogli wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia meczu. Już w pierwszej minucie gry prowadzenie Zagłębiu dał Nikodem Wojciechowski. Ta bramka poniekąd ustawiła większą cześć spotkania. Gospodarzom nie można było odmówić woli walki i chęci odrobienia strat z nawiązką. Stwarzając sobie całe mnóstwo okazji nie zdołali zatrudnić bramkarza zielono-czarnych - Filipa Gaczkowskiego. W 72 minucie Jakub Wojtacki powiększył wynik na 0:2. Kilka chwil później trafienie kontaktowe zaliczył Kacper Orłowski. Czasu i sił nie starczyło już podopiecznym Daniela Guzy, którzy bardzo żałowali, że nie zdołali wykorzystać swoich szans. Trzy punkty powędrowały do Piechcina!

BOSiR/Dąb Barcin vs. Zagłębie Piechcin 1:2 (0:1)
0:1 Nikodem Wojciechowski (1')
0:2 Jakub Wojtacki (72')
1:2 Kacper Orłowski (77')