Aktualności

Minimalna porażka trampkarzy w Inowrocławiu!

Dnia 20.04.2018 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Orłowskiej w Inowrocławiu rozegrany został mecz IV ligi okręgowej C1 Trampkarzy w grupie IV (RW). Gospodarz - Goplania Inowrocław - podejmowała tego dnia na własnym obiekcie zespół BOSiR/Dąb Barcin. Przyjezdni od samego początku próbowali narzucić własny styl gry i przejąć inicjatywę. Dopiero z upływem minut udało się ten fakt udokumentować trafieniem Remigiusza Opaczewskiego, który pokonał Miłosza Chełminiaka - golkipera Goplanii w 35 minucie. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Już pięć minut później było 1:1. Gola na wagę wyrównania zdobył Jakub Niewiadomski. Od tej pory walka na boisku rozpoczęła się na całego. Atut własnego sprzyjał Inowrocławianom. Takiej okazji nie mieli ochoty zmarnować. To też druga cześć spotkania należała do nich. Skutecznością wykazał się Mateusz Holas, który dał ogromną radość swojej ekipie w 59 minucie. Rezultat nie uległ ostatecznie zmianie. Dzięki temu to gospodarze - podopieczni Arkadiusz Makowieckiego mogli cieszyć się z triumfu i trzech oczek.

Goplania Inowrocław vs. BOSiR/Dąb Barcin 2:1 (0:1)
0:1 Remigiusz Napierała (35')
1:1 Jakub NIewiadomski (40')
2:1 Mateusz Holas (59')

Goplania Inowrocław zagrała w następującym składzie - trener: Arkadiusz Makowiecki
Miłosz Chełminiak, Adrian Bisiński, Sebastian Borowiak, Gabriel Buch, Mateusz Dobruchowski, Hubert Niespodziany, Jakub Niewiadomski, Adam Rosiński, Oskar Startybrat, Bartłomiej Strawa, Oskar Thielmann - Dominik Arent, Kacper Dominiak, Mateusz Holas, Fabian Lewiński, Emil Puszczykowski