Aktualności

Sroga lekcja futbolu od Pogoni Mogilno!

Dnia 14.04.2018 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Adama Mickiewicza 42 w Mogilnie rozegrany został mecz drugiej kolejki  IV ligi okręgowej B1 Juniorów Młodszych w grupie II (RW). Gospodarze tego meczu podejmowali przyjezdnych reprezentujących BOSiR/Dąb Barcin. Mogilnianie do tego meczu przystępowali w roli faworytów. Ich gra od samego początku przynosiła wiele zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Emila Sołtysiaka. Nerwowo grająca defensywa gości już w 9 minucie gry musiała kapitulować po tym jak Kacper Karczmarz wpisał się na listę strzelców po raz pierwszy. Od tej pory formacja czerwono-zielonych nieco się rozluźniła. Wypadkową tego wszystkiego były kolejne trafienia. Tuż przed przed zakończeniem pierwszej połowy meczu Emil Sołtysiak - bramkarz Dębiarzy zmuszony był sięgać do siatki jeszcze trzy razy. Na ratunek zespołowi gości pod wodzą Daniela Guzy ruszył Michał Najsztub, który dał nadzieje strzelając jedną bramkę. Druga część spotkania była potwierdzeniem dominacji gospodarzy. Ich spokojna gra i przemyślane akcje były kluczem do dalszego wiwatowania. Kolejne bramki były kwestią czasu. Nasi gracze przyjęli wynik z szacunkiem. Miejmy nadzieję, że wyniosą cenną lekcję po tym meczu, która zaowocuje w najbliższej przyszłości w poczynaniach boiskowych. Ostatecznie Pogoń Mogilno zwyciężyła 7:1.

Pogoń Mogilno vs. BOSiR/Dąb Barcin 7:1 (4:1)
1:0 Kacper Karczmarz (9')
2:0 Kacper Karczmarz (21')
2:1 Michał Najsztub (24')
3:1 Jan Lukstaedt (28')
4:1 Marceli Milas (33')
5:1 Kacper Karczmarz (42')
6:1 Bartosz Pułkownik (49')