Aktualności

Zdecydowane zwycięstwo młodzików Zagłębia!

Dnia 15.04.2018 roku na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego przy ul. Głównej 40 w Janikowie rozegrany został mecz IV ligi okręgowej D1 Młodzików w grupie IV (RW). Miejscowa Unia na własnym obiekcie przyjmowała zespół młodzików Zagłębia Piechcin. Podopieczni Jakuba Juszczyka pojechała na to spotkanie z zamiarem wywiezienia stamtąd trzech punktów. Pierwsze minuty pokazały kto będzie dominował - gracze z Piechcina rzucili się do ofensywy. Szybko strzelone bramki przez Samuela Kubickiego i Marcela Włodarka ustawiły przebieg całego spotkania. Po przerwie gospodarze rozpoczęli od niespodziewanego strzału z okolic 20 metrów od bramki golkipera Zagłębia, który w tym czasie próbował interweniować. Niestety jego obliczenia co toru lotu piłki były mylne, co spowodowało utratę gola przez zielono-czarnych. Chwilę później wszystko wróciło do kontroli przyjezdnych, którzy dominując na murawie, strzelali kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:8.

Unia II Janikowo vs. Zagłębie Piechcin 2:8 (0:3)
0:1 Samuel Kubicki (8')
0:2 Marcel Włodarek (10')
0:3 Marcel Włodarek (16')
0:4 Dominik Wojciechowski (33')
1:4 Bartosz Ciesielski (36')
1:5 Marcel Włodarek (37')
2:5 Bartosz Jóźwiak (41')