Aktualności

Zła passa przerwana w Jeziorach Wielkich!

Dnia 08.04.2018 roku na stadionie w Jeziorach Wielkich rozegrany został mecz dziewiętnastej kolejki A-klasy grupy II seniorów, województwa Kujawsko-Pomorskiego. Gospodarze tego pojedynku - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie przyjmowali przed własną publicznością Zagłębie Piechcin. Tego dnia przy pięknej pogodzie nie pozostawało nic innego jak tylko zagrać i dorównać panującej aurze. Bardzo dobrze w mecz weszli podopieczni Piotra Marcisza, którzy za sprawą trafienia Jakuba Juszczyka z piątej minuty gry wyszli na prowadzenie. Goście nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo, bowiem do wyrównania doprowadził Tomasz Giszter w 23 minucie spotkania. Idąc za ciosem gospodarze prowadzeni przez Marcina Kaźmierczaka wyszli na prowadzenie. Gola na 2:1 zdobył Aleksander Kubaszewski. Radość miejscowych nie była zbyt długa, ponieważ jeszcze przed przerwą "szczęścia" poszukał Kacper Wiktorowicz. Na szczęście dla zielono-czarnych doprowadził do remisu 2:2! Z takim rezultatem też obie ekipy schodziły do szatni. Po przerwie można było zaobserwować powiększającą się przewagę w grze prowadzonej przez Piotra Marcisza i jego drużynę. Świadectwem tego były kolejne bramki.. Gola na wagę "złota" w 58 minucie meczu strzelił Mateusz Wiktorowicz. Z kolei rywali dobił już w 85 minucie meczu, ten który wynik spotkania otworzył - Jakub Juszczyk, który dzięki temu został zawodnikiem meczu! Dla Zagłębia Piechcin było to bardzo ważne zwycięstwo. Ich zła passa trwała od 25 listopada 2017 roku! Impas został skutecznie zażegnany! 

 

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie vs. Zagłębie Piechcin 2:4 (2:2)
0:1 Jakub Juszczyk (5')
1:1 Tomasz Giszter (23')
2:1 Aleksander Kubaszewski (36')
2:2 Kacper Wiktorowicz (42')
2:3 Mateusz Wiktorowicz (58')
2:4 Jakub Juszczyk (85')

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zagrały w następującym składzie - trener: Marcin Kaźmierczak
Mateusz Piwowarczyk, Aleksander Kubaszewski (55' Przemysław Borys), Michał Ornatek, Wiktor Mochalski, Hubert Trawiński, Bartosz Mańkowski, Dawid Mańkowski (80' Andrzej Lisowski), Marcin Kaźmierczak (46' Dawid Niemczewski), Jakub Jąkalski, Tomasz Giszter, Jakub Andrzejczak (70' Adam Śliwczyński)

Zagłębie Piechcin zagrało w następującym składzie - trener: Piotr Marcisz
Filip Gaczkowski, Krzysztof Dybalski, Kacper Wiktorowicz, Kornel Popiołkiewicz, Mateusz Wiktorowicz, Łukasz Sobek, Jakub Juszczyk, Piotr Marcisz, Paweł Marciniak, Dawid Pawlak, Mikołaj Nowak

Log in