Aktualności

Przegrana Zagłębia w meczu z liderem!

Dnia 31.03.2018 roku na stadionie przy ul. Radłowskiej 4 w Piechcinie rozegrany został mecz osiemnastej kolejki A-klasy grupy II seniorów, województwa Kujawsko-Pomorskiego. Rywalem podopiecznych Piotra Marcisza była wyżej sklasyfikowana drużyna KS Brzoza. Tego dnia jednym z głównych bohaterów meczu była panująca aura. Niska temperatura powietrza wraz z opadami deszczu nie ułatwiały zadania obu zespołom. Pierwsze minuty meczu z wykonaniu defensorów Zagłębia Piechcin były nieco nerwowe. Próby "kasowania" korzystnie rozwijających się akcji gości były zakończone z pozytywnym skutkiem.. jednak brakowało nieco zgrania w poczynaniach tej formacji. Wynikiem tego już w pierwszych akcjach oglądaliśmy wiele bardzo groźnych akcji pod bramką Sławomira Dudka. Ten niestety, już w trzeciej minucie gry musiał kapitulować po strzale Tomasza Leperta. Na kolejne oskrzydlające akcje gości nie była trzeba czekać zbyt długo. Szli oni za ciosem. W 31 minucie w zamieszaniu pod bramką gospodarzy najlepiej odnalazł się Piotr Ziółkowski, który sprytnie zaskoczył wszystkich i zmienił wynik na 0:2. Kolejne minuty gry były kontrolowane przez przyjezdnych, który mają ambicję by najpewniej awansować do ligowej "okręgówki". Zagłębie Piechcin próbowało odcinać się akcjami z kontry, które nie zawsze były zakończone skutecznym strzałem na bramkę. Było to mimo wszystko zbyt mało jak rywala z Brzozy. Zespół prowadzony przez Piotra Marcisza od czterech kolejek próbuje wyrwać się impasu. Być może szansą na zmianę nastawienia i skutecznego rewanżu będzie mecz z Kujawskim Pograniczem Jeziora Wielkie, do którego dojdzie dnia 8 kwietnia br. KS Brzoza po tym spotkaniu awansował w tabeli na pozycję lidera po niespodziewanej porażce Goplanii Inowrocław.

Zagłębie Piechcin vs. KS Brzoza 0:2 (0:2)
0:2 Tomasz Lepert (3')
0:2 Piotr Ziółkowski (31')

Zagłębie Piechcin zagrało w następującym składzie - trener: Piotr Marcisz
Sławomir Dudek, Krzysztof Dybalski, Bartosz Sarnowski, Kornel Popiołkiewicz, Mateusz Wiktorowicz, Łukasz Sobek, Jakub Ślebioda, Jakub Juszczyk, Piotr Marcisz, Paweł Marciniak, Dawid Błażejewski (56' Dawid Pawlak)

KS Brzoza zagrała w następującym składzie - trener: Mariusz Raczkowski
Kazimierz Kostkowski, Sławomir Sztuba, Oskar Raczkowski, Arkadiusz Pruss, Łukasz Lutowski (81' Michał Bąkowski), Tomasz Lepert, Dariusz Kwiatkowski (75' Marcin Michalski), Piotr Krysiak (87' Mateusz Gąska), Kamil Baranowski, Piotr Ziółkowski, Michał Pietrzak

Log in