Aktualności

Pewna wygrana w Nowej Wsi Wielkiej!

Dnia 31.03.2018 roku na stadionie w Nowej Wsi Wielkiej, miejscowa "Burza" podejmowała BOSiR/Dąb Barcin w ramach osiemnastej kolejki seniorskiej A-klasy w grupie II województwa Kujawsko-Pomorskiego. Tego dnia aura nie była sprzymierzeńcem żadnej z ekip. Niska temperatura powietrza oraz dodatkowe opady deszczu sprawiły, że boisko nie było w najlepszej kondycji. O godzinie 15:00 równo z pierwszym gwizdkiem sędziego oba zespoły rozpoczęły walkę o kolejne ligowe punkty. Już w pierwszej akcji meczu goście, za sprawą pięknego gola zdobytego przez Konrada Wachowskiego mogli wznieść ręce w geście zwycięstwa. Kolejne minuty meczu były bardzo spokojnymi minutami gry. Pewna kontrola przebiegu spotkania nie była tylko udokumentowana zdobyczami bramkowymi. W drugiej części gry zespół gospodarzy został zepchnięty całkowicie do defensywy. Czerwono-zieloni natomiast starali się powiększyć przewagę. W 56 minucie po bardzo dobrze przeprowadzonej akcji między trójką Tarnowski-Trześniewski-Wisz - ten ostatni ulokował piłkę w siatce golkipera Burzy. Od tej pory mecz został zdominowany przez naszych kopaczy pod każdym względem rzemiosła piłkarskiego. Nasi zawodnicy zasłużenie zainkasowali trzy punkty, które po dopisaniu do tabeli spowodowały, że zespół nadal utrzymuje się w ścisłej czołówce. 

Burza Nowa Wieś Wielka vs. BOSiR/Dąb Barcin 0:2 (0:1)
0:1 Konrad Wachowski (1')
0:2 Leszek Wisz (56')

BOSiR/Dąb Barcin zagrał w następującym składzie - trener: Waldemar Czarnecki
Michał Baryza, Jakub Trześniewski (80' Piotr Nadzieja), Michał Węgliński, Konrad Wachowski (65' Radosław Sulecki), Łukasz Kaśków, Filip Czerwiński, Bartłomiej Dreżewski, Mateusz Roman, Marcin Tarnowski (73' Dominik Walczak), Kamil Jankowski, Leszek Wisz (70' Radosław Wisz)

Burza Nowa Wieś Wielka zagrała w następującym składzie - trener: Krzysztof Wikarski
Szymon Kucia, Jakub Kaczmarek, Kacper Szelągowski, Sławomir Winiecki, Robert Urbaniak (70' Dawid Pacholski), Przemysław Rutyna, Maciej Kubacki, Michał Jędrusik, Łukasz Jaszyk, Daniel Błaszczak, Mateusz Jehmuk

Log in