Aktualności

Mistrzostwa Województwa w Grudziądzu!

Dnia 11.02.2018 roku w hali sportowej w Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. W zawodach startowały trzy zawodniczki BOSiR/ULKS Barcin - Alicja Gaca, Agata Łożyńska oraz Julia Łącka. Wszystkie trzy zawodniczki spisały się bardzo dobrze w grach indywidualnych, deblowych oraz mieszanych. Agata Łożyńska i Alicja Gaca sklasyfikowane zostały odpowiednio na miejscach V-VI. Julia Łącka w tej samej kategorii zajęła X miejsce. W grze podwójnej naszym reprezentantkom poszło zdecydowanie lepiej. Duet Agata Łożyńska oraz Alicja Gaca wywalczyły wicemistrzostwo wśród Seniorek. Dodatkowo, Agata Łożyńska w grze mieszanej - w parze z graczem Olimpii Grudziądz - również wywalczyła wicemistrzostwo wśród Seniorów!