Aktualności

Kangoo Jumps na Stadionie Miejskim!

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na nowe zajęcia fitness! Popularne "kangury" cieszą się ogromnym zainteresowaniem pań, zatem nadszedł na kangoo jumps właśnie u nas! Zajęcia odbywać się będą w piątki od godziny 19:15 do 20:15 w salce fitness Stadionu Miejskiego przy ul. Jakuba Wojciechowskiego 10 w Barcinie! Prowadzić je będzie Marlena Grządziela, bardziej znana jako "Fit and Jump Marlena"! Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! 

Kangoo jumps jest to trening stworzony dla całego ciała, kształtujący mięśnie oraz zwiększający kondycję fizyczną. Do tego rodzaju zajęć wykorzystywane są buty wyposażone w specjalną sprężynę. Zawierają one system IPS, który zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas skakania. Pierwsze buty do Kangoo Jumps zostały zaprojektowane w 1994 roku przez ortopedę Gregory Leghtmana, z myślą wykorzystania ich w rehabilitacji. W dzisiejszych czasach udoskonalone i bardzo przemyślane buty Kangoo
Jumps, znalazły zastosowanie w nowoczesnym fitnessie. Kangoo jumps jest treningiem plyometrycznym dlatego zajęcia nie powodują zakwasów. Przez co są idealne dla początkujących. 

Kangoo Jumps!
prowadzący - Marlena Grządziela
piątki - 19:15-20:15

Stadion Miejski w Barcinie
kontakt telefoniczny - 603 153 154
Koszt udziału w zajęciach - 20 złotych / osoba

Log in